Öğrencilerimize Motivasyon Desteği

Öğrencilerimize Motivasyon Desteği

Üniversitemiz Sağlık Bilimleri Fakültesi binası önünde gerçekleştirilen “Sınav Öncesi Moral Amaçlı Müzik Eğlence Programı” öğrenciler tarafından ilgiliyle izlendi. 

Hemşirelik bölümü hocalarından Dr. Öğr. Üyesi Esma Akyıldız tarafından Sağlık Bilimleri Fakültesi önünde düzenlenen programda Üniversitemiz BESYO Halk Oyunları ekibi gösterisi sunuldu. Gökhan Zengin’in kemençesi ve Burak Üzüm’ün çaldığı org eşliğinde öğrencilerimiz sınav öncesinde moral depoladılar.

Etkinlik hakkında Rektörümüz Prof. Dr. Halil İbrahim Zeybek; “Dönem sonu sınavlarının yaklaşmasıyla birlikte öğrencilerimize moral bulmaları için çeşitli etkinlikler düzenlemeleri için gerekli altyapıyı hazırladık. Dileğimiz, uzun ve yorucu bir dönemin sonunda öğrencilerimizin girecekleri final sınavları öncesinde sınav streslerini atmaları ve biraz olsun moral bulmalarıdır. Bu kapsamda Sağlık Bilimleri Fakültemiz tarafından düzenlenen ‘Sınav Öncesi Moral Amaçlı Müzik Eğlence Programı’ öğrencilerimiz tarafında da beğeni ile takip edildi. Söz konusu etkinliğin gerçekleşmesinde emeği geçen herkesi kutluyor, öğrencilerimize final sınavlarında başarılar diliyorum” açıklamasını yaptı. 
  • Gösterim 181
  • Toplam 3