Rektörümüz Erzincan’daydı

Rektörümüz Erzincan’daydı

Bir dizi temaslarda bulunmak üzere Erzincan’a giden Rektörümüz Prof. Dr. Halil İbrahim Zeybek, Erzincan Valisi Mehmet Makas’a ve Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Akın Levent’e nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

Rektörümüz, ilk ziyaretini Üniversitemiz Gümüşhane Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Selçuk Alemdağ ile birlikte Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Akın Levent’e yaptı. Rektörlük makamında gerçekleştirilen ziyarette iki üniversite arasında bilimsel, akademik proje ve iş birlikleri konuşuldu. Ziyaret, karşılıklı hediye takdiminin ardından son buldu.
Rektörümüz Prof. Dr. Halil İbrahim Zeybek’in ziyaretinin ikinci durağı Erzincan Valiliği oldu. Erzincan Valisi Mehmet Makas’ı makamında ziyaret eden Rektörümüze, Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Akın Levent de eşlik etti.

Gerçekleştirilen her iki ziyarette misafirperverliklerinden dolayı Erzincan Valisi Mehmet Makas’a ve Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Akın Levent’e teşekkürlerini ileten Rektörümüz şu açıklamalarda bulundu: “Bilimsel ve akademik iş birliklerimizin devamı adına istişarelerde bulunmak üzere Erzincan Valiliği ve Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi’nde temaslarda bulunduk. Üniversitelerimiz, ilimizin ve ülkemizin gelişmesinde de önemli bir lokomotif görevi üstleniyor. Bizler de ikili çalışmalarımızı hızlandırmak adına gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerde kurumlarımızın uyum ve iş birliği içerisindeki çalışmalara yapılacak yatırımları ele aldık. Gümüşhane Üniversitesi olarak her türlü çalışmaya katkı vermeye hazır olduğumuzu ve güzel çalışmalar gerçekleştireceğimize inanıyorum. Bu amaçla da hem Erzincan Valisi Sayın Mehmet Makas’a hem de Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Akın Levent’e desteklerinden ve misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ediyorum.”
  • Gösterim 567
  • Toplam 4