Gümüşhane Üniversitesi Sinema Kulübü ve Gümüşhane Film Atölyesi, Kısa Film Yönetmenleri Derneği'nin 2. Kısa Film Seçkisine 22 Nisan tarihinde ev sahipliği yapıyor.
Tüm akademisyenlerimiz ve öğrencilerimiz davetlidir. Etkinlik ücretsizdir.
![](http://www.gumushane.edu.tr/media/uploads/images/etkinlik/KFYD_2_kisa_film_seckisi.png)
Gümüşhane Üniversitesi Sinema Kulübü ve Gümüşhane Film Atölyesi, Kısa Film Yönetmenleri Derneği'nin 2. Kısa Film Seçkisine 22 Nisan tarihinde ev sahipliği yapıyor.
Tüm akademisyenlerimiz ve öğrencilerimiz davetlidir. Etkinlik ücretsizdir.