Rektörümüzden Tebrik Ziyareti

Rektörümüzden Tebrik Ziyareti

Rektörümüz Prof. Dr. Halil İbrahim Zeybek ve beraberindeki heyet Üniversitemizde atamaları gerçekleştirilen öğretim üyelerine tebrik ziyaretinde bulundu.

Rektörümüz; Üniversitemiz İletişim Fakültesi’ne dekan olarak atanan Prof. Dr. Gülsüm Çalışır’ı, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’ne dekan olarak atanan Prof. Dr. Pınar Hayaloğlu’nu ve Sağlık Bilimleri Fakültesi’ne dekan olarak atanan Prof. Dr. Alper Veli Çam’ı makamlarında ziyaret ederek görevlerinde başarı dileklerinde bulundu. Rektörümüz ve beraberindeki heyet son ziyaretini ise daha öncesinde İrfan Can Köse Meslek Yüksekokulu’na Müdür olarak atanan ve Üniversitemiz Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürlüğü görevine de atanan Prof. Dr. Duygu Özdeş’e gerçekleştirdi.

Ziyaretlerinde atamaları gerçekleşen öğretim üyelerini tebrik eden Rektörümüz; “Üniversitemizdeki atamalarda kendilerine görev tevdi yapılan hocalarımızı kutluyorum. İnanıyoruz ki aldıkları bu görevleri en iyi şekilde yürütecelerdir. Bu tür sorumluluklar bir çeşit bayrak yarışıdır. Üniversitelerde çalıştığımız sürece görevlerimizde değişiklikler oluyor; ama asıl olan kurum içerisinde aldığımız görev ve sorumlulukları en iyi şekilde yerine getirmektir. İnanıyoruz ki hocalarımız da aldıkları bu bayrağı en iyi şekilde ilerletip başarılı bir şekilde kendisinden sonra gelenlere teslim edeceklerdir. Hocalarımıza yeni görevlerinde başarılar diliyor, daha önce emek veren çalışma arkadaşlarımıza da hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum.” 
  • Gösterim 906
  • Toplam 9